Секрет успіху веб-ресурсу — в унікальному контенті

Сьогодні власний сайт створюють всі кому не лінь. Ми вже звикли до того, що персональний мережевий ресурс є в адміністрації російського президента, неурядових організацій, зірок естради та Голівуду. Модною тенденцією стало ведення персонального блогу телеведучими, відомими ді-джеями, публічними особистостями кшталт адвокатів або олігархів середньої руки, і просто всіма тими, хто мріє про популярність і визнання.

Свій сайт є у Ксюші Собчак і Оксани Робскі, скандально відомої співачки Леді Гага і Діми Білана, опального Бориса Моїсеєва і Барака Обами. Учасники «Comedy Club» і «Наша Раша» вважають своїм обов’язком регулярно відписуватись в персональних блогах (а через брак вільного часу наймають для цих цілей кращих копірайтров Всієї Русі). Чи варто після цього говорити про те, що будь-який поважаючий себе нічний клуб, автосервіс, часовий магазин або клініка з лікування безпліддя готові витратити енну суму на те, щоб обзавестися власним веб-ресурсом?!

До речі, створити сайт сьогодні — не проблема. Варто лише захотіти, і виконавця знайти буде зовсім нескладно. Будь-який школяр може зробити примітивний сайт по шаблону, здобутому в надрах мережі Інтернет. Початківець вебмастер за подібну суму в 100 у.о. виготовить сайт цікавіше. Ну а солідна Вебстудія візьме за свою роботу суму в умовних одиницях з трьома нулями, — але і результат буде набагато більш значним. Такий сайт не соромно буде пред’явити діловим партнерам, клієнтам, конкурентам.

Створити сайт — це лише півсправи. Потрібно ще наповнити його унікальним контентом. А де його взяти, питається?

Існує кілька варіантів вирішення цього питання.

  • Писати статті, огляди та новини самостійно. Це цілком реально, якщо власник ресурсу або його співробітники повністю в темі, їм є що сказати, і вони «дружать» з російською мовою.
  • Купувати або замовляти статті на біржах контенту в мережі Інтернет (благо, їх існує велика кількість). Варто недорого, результат — так собі … Не завжди замість витрачених грошей власник вебресурса отримує те, що хотів.
  • Замовляти написання текстового контенту елітного копірайтеру-приватнику, відібраному шляхом великої кількості проб і помилок, або найнятого за рекомендаціями.

Від текстового контенту залежить дуже багато чого: злетить чи ваш сайт в ТОП чи буде плестися в хвості, полюблять чи ваш ресурс Yandex і Google, або ви так і залишитеся непоміченими провідними пошукачами. У будь-якому випадку, перш ніж наповнювати сайт контентом, варто проконсультуватися з досвідченими веб-майстрами, які напевно порадять найкращий вихід з положення.

Постоянный адрес статьи Пинги запрещены.